DİJİTALDE HAYAL ETTİĞİNİZ

HER ŞEY

Sizler de Dijital Dünyanın İçinde Yer Almak ve Dijital Pazarlarda Rekabet Etmek İstiyorsanız; Doğru Yerdesiniz.

Dijitalde Emlak

Emlak sektörü son yıllarda dijitalleşme ile büyük bir dönüşüm yaşamaktadır. İnternetin yaygınlaşması ve akıllı cihazların kullanımının artmasıyla birlikte, gayrimenkul alım satımı da online platformlara taşınmıştır. Artık ev aramak, kiralık veya satılık ilanlarına ulaşmak çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Sadece birkaç tıkla yüzlerce ev ilanına erişebilir, detaylı fotoğraflara ve açıklamalara ulaşabiliriz. Ayrıca online emlak siteleri aracılığıyla evlerin değerini öğrenmek, satış veya kiralama işlemlerini gerçekleştirmek de mümkündür. Dijitalleşme sayesinde emlak sektörü daha şeffaf hale gelirken, kullanıcılar da daha geniş bir seçenek yelpazesinden faydalanabilmektedir. Ancak Gayrimenkul ofisleri bu geniş pazarın arasında kendilerini nasıl daha ön plana çıkarabileceklerini aradıkları bu noktada;

Be Star Dijital olarak Dijital pazardaki tüm faaliyetlerini doğru yönde kontrol ve yönlendirme çalışması yapmaktayız.

Bunlara Sahip Misiniz ?

Profesyonel Web Sitesi

Web siteniz, genellikle potansiyel müşterilerin şirketiniz ve markanızla iletişim kurduğu ilk temas noktalarıdır. Harika bir web tasarımı, tüm dijital varlıkları tutarlı marka çalışmasıyla tanıtabilir. Ayrıca web sitenizi arama motorlarıyla daha uyumlu hale getirmeli, harika bir kullanıcı deneyimi sunmalı ve dönüştürme oranını (daha fazla tıklama, kaydolma, vb.) artırmalıdır.

Sosyal Medya Platformları

Her sosyal medya platformu farklı içerik türlerine sahip olsa da tümü oldukça video/resim odaklıdır. Bu nedenle içerik oluştururken bunları sosyal medya üzerinden nasıl dağıtmak istediğinizi her zaman göz önünde bulundurmalı ve buna göre düzenleme yapılmalıdır.

Kurumsal E-Posta

SEO ve PPC (veya SEM)

It’s pure bliss staying at the Blackmore and we do it every summer. It’s perfect for getting away from it all and enjoying the beach.

– Rachel Johnson

Apartment details

Size                               150 – 200 sq.m
Designer                        Aregim Gonzalez

Amenities                      See All
Pets                               Accepted
Price                             3000$/night

HIDE AWAY FROM IT ALL AT BLACKMORE BEACH